Žvejybos verslo bendruomenė

Uždaros akcinės bendrovės, užsiimančios versline žvejyba Kuršių mariose, polderiuose bei Nemuno žemupyje (Lietuva)

Eil. Nr. Įmonės pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Registracijos vieta
1. UAB „Astviras“ Juozas Vrubliauskas Šilutės r.
2. UAB „Atmatos upė“ Algimantas Dirsė Šilutės r.
3. UAB „Baltoji kopa“ Ramūnas Kriščiūnas Šilutės r.
4. UAB „Drevernos žuvis“ Alvidas Jurgelevičius Klaipėdos r.
5. UAB „Edita“ Stanislovas Papievis Neringos sav.
6. UAB „Jūros vėjas“ Ramūnas Kriščiūnas Šilutės r.
7. Kauneckių UAB Ričardas Kauneckis Neringos sav.
8. UAB „Kintų rūkytos žuvys“ Monika Kaktienė Šilutės r.
9. UAB „Kopos“ Liudvikas Valius Klaipėda
10. UAB „Logusta“ Ramutė Kerienė Šilutės r.
11. UAB „Marių ežia“ Arūnas Surdokas Šilutės r.
12. UAB „Marių kelmukas“ Arūnas Kelmelis Šilutės r.
13. UAB „Mažaičių žvejas“ Rimas Ubartas Pagėgių sav.
14. UAB „Nemuno žuvis“ Saulius Jurgilevičius Šilutės r.
15. UAB „Novika“ Ramūnas Kriščiūnas Šilutės r.
16. UAB „Pamarėnas“ Giedrius Griciūnas Šilutės r.
17. UAB „Pamario žuvis“ Vaclovas Olcvikas Šilutės r.
18. UAB „Pelona“ Vilma Griciūnienė Šilutės r.
19. UAB „Preilis“ Virginijus Lisovskis Neringos sav.
20. UAB „Riepa“ Andrejus Repinas Šilutės r.
21. UAB „Rusnaitės žuvis“ Laima Narevičienė Tauragės r.
22. UAB „SLP žuvis“ Stanislovas Papievis Šilutės r.
23. UAB „Smiltalė“ Žilvinas Žukauskas Šilutės r.
24. UAB „Storasis Ungurys“ Dalius Kuzma Šilutės r.
25. UAB „Tatamiškis“ Ovidijus Katkauskas Šilutės r.
26. UAB „Uostadvaris“ Dalius Kuzma Šilutės r.
27. UAB „Urėja“ Gintaras Šatkus Šilutės r.
28. UAB „Valdo žuvis“ Kęstutis Klimas Šilutės r.
29. UAB „Venteris“ Modestas Griciūnas Šilutės r.
30. UAB „Ventžuvė“ Helmutas Jonas Jokaitis Šilutės r.

Išsamesnius duomenis galima rasti el. tinklapyje http://rekvizitai.vz.lt įvedus įmonės pavadinimą.

Individualios įmonės, užsiimančios versline žvejyba Kuršių mariose, polderiuose bei Nemuno žemupyje (Lietuva)

Eil. Nr. Įmonės pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Registracijos vieta
1. Arvydo Bakevičiaus firma Arvydas Bakevičius Neringos sav.
2. V.Chlebavičiaus personalinė įmonė Vincas Chlebavičius Neringos sav.
3. V. Dobravolskio įmonė Virginijus Dobravolskis Neringos sav.
4. V. Eidukonienės V. įmonė Vida Bronislava Eidukonienė Šilutės r.
5. Evals Gedgaudo įmonė Evals Gedgaudas Neringos sav.
6. Arūno Grigaičio firma Arūnas Grigaitis Neringos sav.
7. S.Jakubauskienės įmonė Stanislava Siga Jakubauskienė Šilutės r.
8. V. Jermalajevo įmonė Arūnas Jermalajevas Šilutės r.
9. Z.Kairio firma Zigfridas Kairys Neringos sav.
10. Alvido Kazlausko įmonė Alvidas Kazlauskas Neringos sav.
11. Kęstučio Lisovskio įmonė Kęstutis Lisovskis Neringos sav.
12. Z. Lubio personalinė Įmonė Zolenas Lubys Neringos sav.
13. A.Noro žuvies perdirbimo įmonė Alvydas Noras Neringos sav.
14. S.Pociaus gintaro apdirbimo ir realizavimo įmonė Stasys Pocius Neringos sav.
15. Edvardo Stulgaičio įmonė Edvardas Stulgaitis Neringos sav.
16. J. Šato žuvies apdirbimo įmonė Jonas Šatas Neringos sav.
17. Antano Šimkevičiaus įmonė Antanas Šimkevičius Neringos sav.
18. V.Šinkonio įmonė Rita Eičinienė Neringos sav.
19. R.Tupiko firma Rimvydas Tupikas Neringos sav.

Išsamesnius duomenis galima rasti el. tinklapyje http://rekvizitai.vz.lt įvedus įmonės pavadinimą.

Asociacijos, atstovaujančios žvejus-verslininkus Lietuvoje

Eil. Nr. Nevyriausybinių organizacijų pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Kontaktai El. paštas
1. Asociacija „Vidmarės“ Edita Rimkė Taikos g.2,
LT-93123 Neringa
tel. (+370 640) 41668
vidmares@gmail.com
2. Klaipėdos žuvininkystės įmonių asociacija „Jūros žvejys“ Artūras Maželis Nemuno g. 40B,
LT-93277, Klaipėda
tel. (+370 46) 341 155, mob. (+370 699)18195
info@senojibaltija.lt
3. Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojų asociacija Alfonsas Bargaila Nemuno g. 40B,
LT-93277 Klaipėda
tel. (+370 46) 345 045
lfpa@takas.lt
4. Priekrantės verslinės ir rekreacinės žuvininkystės asociacija Mindaugas Rimeikis Klaipėdos pl. 64-24,
LT-00116 Palanga
tel. (+370 699) 18196
rimeikism@gmail.com
5. Tarptautinė žuvies perdirbėjų ir žvejų asociacija „Baltijos vienybė“ Pranas Norvilas Taikos pr. 13-59,
LT-91135 Klaipėda
info@baltijosvienybe.eu
6. Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacija Algirdas Aušra Nemuno g. 40B,
LT-93277, Klaipėda
tel. (+370 46) 365 215, faks. (+370 46) 341 141
baltzvej@takas.lt
7. Žuvininkystės ir laivybos tarpšakinė organizacija Mindaugas Kulakauskas Klaipėda.
tel. (+370 687) 86333
t.zuvis@gmail.com
8. Žuvininkystės įmonių asociacija „Lampetra“ Stanislava Siga Jakubauskienė Lietuvininkų g. 26-3,
LT-99179, Šilutė
Tel./faks.: (+370 441) 52 289
info@lampetra.w3.lt
9. Žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacija „Baltijos žvejas“ Algirdas Aušra Nemuno g. 40B,
LT-93277, Klaipėda
tel. (+370 46) 365 215, faks. (+370 46) 341 141
baltzvej@takas.lt

Išsamesnius duomenis galima rasti el. tinklapyje http://rekvizitai.vz.lt įvedus įmonės pavadinimą.

Baltijos jūros ir Rygos įlankos pakrantės žvejybos įmonės

 

Eil. Nr.  

Įmonės pavadinimas  

Vadovo vardas, pavardė

Adresas
1. ZVS „Staģis 1 J.Dančauska“ Juris Dancauskis Progresa iela 17-1, Riga
2. IK „Arturs Ozoliņš“ Arturs Ozoliņš Avotkalna iela 1, Engures pagasts, Engures novads
3. SIA „Santa VV“ Ēriks Freidenfelds Lašu iela 3, Pāvilosta,  Pāvilostas novads
4. SIA „ AZ & JD“ Iveta Pētermane „Kalniņi 1“, Jūrkalne, Jūrkalnes pagasts, Ventspils rajons
5. ZS „Garāji Rojas pagasta“ Viesturs Vīgants „Garāji“ Rojas pagasts, Talsu rajons
6. „Samiko Ventspils individuālais uznēmums “Nastja S”” Lidija Samiko Inženieru 58-7, Ventspils
7. SIA „Lagūna L“ Igors Popkovs Dzintaru iela 71, Pāvilosta,  Pāvilostas novads
8. IK „Klētnieks” Ēriks Rags Rīgas iela 19, Saulkrasti, Saulkrastu nuovads
9. ZVS „Krūmiņa  Saulkrastu“ Aivars Krūmiņš Marsa gatve 1-62, Rīga
10. SIA „Rude 96“ Oskars Grosmanis „Kļavas“ Rojas pagasts, Talsu rajons
11. SIA „Leste“ Aldonis Lūkins „Jomas“, Carnikavas pagasts, Carnikavas novads
12. SIA „Baņķis“ Kārlis Kleins Pērnavas iela 51, Salacgrīva,  Salacgrīvas nuovads
13. ZVS „Vendzavas Valgums Ventspils“ Aivars Kārkliņš Leču muiža Leči, Vārves pagasts, Ventspils novads
14. IK „Marsiks“ Maris Bahmanis Baznīcas iela 28, Limbažu rajons,  Salacgrīva
15. IK „Dalle“ Ērvīns Lihačevs „Ķirķragi“, Rojas novads, Roja
16. SIA „FORELE-AN“ Aigars Neilands Bākas iela 8, Mērsraga pagasts, Talsu rajons
17. IK „Ēriks Lihačevs“ Ēriks Lihačevs „Strautmaļi“, Kolkas pagasts, Ventspils novads
18. ZVS „Labrags Jūrkalnes pagsta“ Iveta Pētermane „Kalniņi-1“, Jūrkalnes pagasts, Ventspils novads
19. SIA „MISTRALS“ Rolands Ķirsis „Liedegas“,  Salacgrīvas pagasts,  Salacgrīvas novads
20. SIA „ Jūraslīča zvejnieki“ Jānis Apens Kr. Barona iela 28, Jūrmala
21. SIA „Normundīne“ Normunds Grūbe „Kalnstepes“, Skultes pagasts, Limbažu novads
22. SIA „Aisbergs JV“ Jānis Vīgants Tirgus iela 5B, Pāvilosta, Pāvilostas novads
23. ZVS „Kaija  Pāvilostas pilsētas“ Jānis Pētermanis Celtnieku iela 1B, Pāvilosta, Pāvilostas novads
24. SIA „Sāmenis“ Jānis Ziemelis „Ziemeļu aplociņi“ Jūrmalciems, Nicas pagasts, Nicas novads
25. ZVS „Jūrmalas J.Štāla zvejnieku saimniecība „Pikša““ Jānis Štāls Raiņa iela 77-72, Jūrmala
26. „Induviduālais komersants Gobulauki“ Jānis Rakuzovs Pērnavas iela 15-20, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
27. IK „Zvejnieks RR“ Rinalds Reiters 1.Rieturmu iela 623, Vārzes, Skultes pagsts, Limbažu novads
28. ZVS „Lucītis Engures pagasta“ Andis Andersons Jūras iela 41, Engures pagasts, Salacgrīvas nuovads
29. IK „Uldis K“ Uldis Ķepiņš „Lapiņas“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas nuovads
30. SIA „Stoderis“ Sandra Freimane Laivu iela 18, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
31. ZVS „MR Strupis“ Lauris Strupis Ezera iela 1, Lapmežciems, Engures novads
32. „Zakuļa induviduālais uzņēmums „ENKURS““ Uldis Zakulis Jaunā iela 5, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
33. IK „Zāmi“ Raitis Stoškuns Valdemāra iela 84,Ainaži, Limbažu rajons
34. SIA „Metenis un Co“ Andrejs Škutāns Airu iela 16, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
35. „IK ZAĻĀ LAIVŅA“ Aldis Liepiņš Valdemāra iela 93-19, Ainaži, Salacgrīvas nuovads
36. IK „Kuivižkrasts“ Andris Skuja „Kuiviži“, Pērnavas iela 51,  Salacgrīva, Limbažu rajons
37. ZVS „Mārnas Lapmežciema pagasta“ Edmunds Pētersons „Māmas“, Bigaunciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
38. ZVS „Vilnis Mērsraga pagasta“ Juris Elsons „Dārznieki“, Upesgrīva Mērsraga pagasts, Talsu rajons
39. ZS „Meldri N E.Neilanda“ Einārs Neilands „Meldri“, Užavas pagasts, Ventspils rajons
40. ZVS „Limbažu rajona  Salacgrīvas zvejnieka saimniecība „Salmar““ Renārs Zapevālovs Dārza iela 11, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
41. SIA „Aļģes 1“ Māris Krūmiņš Pērnavas iela 52-3, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
42. „Saunaga Zvejnieki saimniecība ar ierobežotu atbildību“ Artūrs Strautmanis „Krūmini“, Saunags, Kolkas pagasts, Dundagas novads
43. ZVS „Jūras līcis“ Ilmārs Legzdiņš „Austrumi“, Lapmežciema pagasts, Tukuma rajons
44. ZVS „Zvejnieks ZG“ Gvido Zilberts „Jaunstrazdiņi“, Zvejniekciems, Saulkrastu novads
45. SIA „Expresscargodelivery“ Romans Nakipovs Ludviķa iela 9-3, Liepāja
46. „Tukuma rajona A.Zandera induviduālais zvejnieku  uzņēmums „Nemo Z““ Aldis Zanders Kr. Valdemāra 55, Engure, Engures pagasts, Engures novads
47. IK „L.Jēkabsons“ Ludis  Jēkabsons Krišjāņa Baroja iela 10-10,Ainaži, Salacgrīvas nuovads
48. IK „Rucavas Segliņi“ Aleksandra „Liedagi-13“, Rucavas pagasts, Rucavas novads
49. ZVS „U.Meiera“ Uldis Meiers Ozolu iela 20, Lapmežciema pagasts, Tukuma rajons
50. ZVS „ZV/S Aldis E“ Aldis Egle „Klavņas“,  Lapmežciema pagasts, Engures novads
51. SIA „Pundiķi” Oskars Niklāvs Ostas iela 3A, Roja, Rojas novads
52. SIA „Banga“ Ilmārs Raginskis „Mūrnieki“, Ķesterciems, Engures pagasts, Engures novads
53. ZVS „Saulkrastu pagasta G.Šadurska zvejnieka saimniecība“ Gints Šadurskis Ostas iela 1-1, Zvejniekciems, Saulkrasti, Saulkrastu novads
54. IK „Anete Š“ Guntars Štāls „Zelmeņi“, Ragaciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
55. ZVS „Jūrkrasti“ Igors Kuzmins „Jūrkrasti“, 4 Kolkas pagasts, Talsu rajons
56. ZVS „Priežbogi“ Modris Anuss „Priežbogi“, Kolkas pagasts, Dundagas novads
57. ZS „Knaģi“ Raitis Neilands „Knaģi“, Upesgrīva, Mērsraga novads
58. ZS „Liepziedi“ Gunārs Otmanis „Liepziedi“, Kaltene, Rojas novads
59. SIA „Perfekts VJ“ Vitolds Juškevičs Anniņmuižas bulvāris 58, Rīga
60. ZVS „Rāmas Kolkas pagasta“ Agris Vansovičs „Sudrabkalni“, Mazirbe, Kolkas pagasts, Dundagas novads
61. Vecdaugava Mangaļsalas zvejnieku kooperatīvā sabiedrība” Uģis Tētiņš Audupes 28A, Rīga
62. „IK Alnis Menniks“ Alnis Menniks Smilšu iela 35, Salacgrīva, Salacgrīvas novads
63. SIA „AJA 3“ Arnolds Apenis Viļņu iela 5, Pāvilosta, Pāvilostas novads
64. SIA „Hansawater“ Jānis Makarovs „Jaunoši“, Grobiņas pagasts,  Grobiņas novads
65. IK „Zutis Anda Pilenieka  induviduālais priekrastes zvejas  uzņēmums“ Andis Pilenieks Dīķu iela 19, Ventspils
66. IK „Jaunie Jēkabi” Gatis Šuklais „Jēkabi”, Jūrmalciems, Nīcas novads
67. SIA „GRIF 93“ Viesturs Rinkēvičs „Laivas“, Carnikavas pagasts, Rīgas rajons
68. SIA „Šoneris“ Māris Krumiņš Pērnavas iela 52-3,Salacgrīva, Salacgrīvas novads
69. IK „Valentīns Vasars” Valentīns Vasars „Ezerlīči”, Pērkone, Nīcas pagasts,  Nīcas novads
70. ZS „Krastkalni“ Nikolajs Lode „Krastkalni“, Užavas pagasts, Ventspils novads
71. „RISKS“ I.Petrešina Venspils induviduālais uzņēmums“ Intis Petrišins „Laipas“, Tārgeles pagasts, Ventspils novads
72. ZVS „Beta 2“ Benita Gardere Kolkas iela 44,  Ventspils
73. SIA „Kun BB“ Ēvalds Birznieks Krasta iela 9, Mērsrags, Mērsraga novads
74. SIA „Zvīņa RR“ Armans Rožkalns „Kalnbērziņi“, Ragaciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
75. IK “Līga G” Aivars Ceļadoma „Lauri“, Saraiķi, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads
76. IK “Asarītis” Ivars Roga „Jaunulpēni”, Jūrmalciems, Nīcas pagasts,  Nīcas novads
77. “Liepupes pagasta Jāņa Brakovska zveijnieka saimniecība „Grīņi““ Jānis Brakovskis „Grīņi“, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
78. SIA “Prikorio Plus” Jānis Židejūns Rīgas iela 6-14, Svētciems, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
79. “Mikrouzņēmums Ēriks Druka” Ēriks Druka Birzes iela 15, Bigauņciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
80. IK “Baikāls“ Anita Dovidjate Jaunā iela 31-14,  Lapmežciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
81. IK “GNVO” Gints Neilands „Klajumi“, Bērzciems, Engures pagasts, Engures novads
82. IK “Stubiņš“ Kaspars Eglīti Saules iela 38, Klapkalnciems, Engures pagasts, Engures novads
83. „Lapmežciema pagasta zvejnieka saimniecība „GROTS““ Dainis Rožkalns Medņu iela 97, Jūrmala
84. ZVS „Limbažu rajona Salacas pagasta zvejnieku saimniecība „Bute“ Visvaldis Šrenks „Bute“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
85. ZVS „Tukuma rajona Lapmežciema pagasta  zvejnieku saimniecība „Drukas““ Ojārs Druka „Drukas“, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
86. ZVS „Saulkrastu pagasta  zvejnieku saimniecība „Silzviedri““ Edgars Zviedris Rīgas iela 34A, Saulkrasti, Saulkrastu novads
87. „Salacgrīvas pilsētas Bruno Šrenka zvejnieka saimniecība „Abi Pluss““ Bruno Šrenks Transporta iela 8, Salacgrīva, Salacgrīvas novads
88. ZVS „Tukuma rajona Tumes A.Jansona pagasta  zvejnieku saimniecība „Lielā Zivs““ Aivars Jansons „Kaļķbērziņi“, -2, Tumes pagasts, Tukuma novads
89. SIA „Larum“ Ilze Jēkabsone Kr. Barona iela 10-9, Ainaži, Salacgrīvas novads
90. IK „Guntis Meiers“ Guntis Meiers Stadiona 4, Lapmežciems,  Engures novads
91. IK „KUKURZNĪTS“ Ivars Tulišs „Avoti“, Bigauņciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
92. ZVS „Priesteri“ Dainis Zvirbulis „Delfini“-17, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads
93. ZVS „Tukuma rajona Lapmežciema  pagasta  A.Kļavas zvejnieku saimniecība „Pumpuri““ Augusts Kļava „Dzelmes“, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
94. IK „Šļakatas“ Jānis  Reinholds „Kutkājas“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
95. IK „Lielurgas“ Jānis Kalniņš „Lielurgas“, Salacgrīva, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
96. IK „Oskars Celkarts“ Oskars Celkarts „Ziediņi“, Bērzciems, Engures pagasts, Engures novads
97. ZVS „Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „REŅGA““ Aldis Priede „Brīvnieki“, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
98. ZVS „Limbažu rajona  Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Zitari Plus““ Valdis Līdums Aģes iela 18, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads
99. SIA „Kursas zeme“ Ojārs Osis „Vilciņi“, Bernāti, Nicas pagasts, Nicas novads
100. SIA „Varita“ Agris Lapiņš Bērzu iela 6-5,Saulkrasti, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads
101. ZVS „Limbažu rajona  Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Zitari““ Dzintars Zanders „Zitari“, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
102. IK „J.A.N.K.I.“ Ojārs Osis „Vilciņi“, Bernāti, Nīcas pagasts, Nīcas novads
103. IK „Arvīds Anstrauts“ Arvīds Anstrauts Lielā iela 80, Mērsrags, Mērsraga novads
104. ZVS „Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Lasīši““ Aksels Roshofs Kāpu iela 2, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
105. ZVS „ Kolkas pagasta zveijnieku saimniecība  „Lainti““ Andrejs Berkmers Mellužu iela 7, Rīga
106. ZVS „ Smilkšēni“ Guntis Otomers „ Smilkšēni“, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads
107. ZVS „Galnieki“ Ivars Avotiņš „Centri“, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads
108. ZVS „ Kolkas pagasta zveijnieku saimniecība „Zvīņas L““ Andris Laukšteins „Delfini“-15,  Kolkas pagasts, Talsu rajons
109. SIA „Ragaciems“ Juris Šabašovs Ragaciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
110. ZVS „Jūrmalas  zveijnieka saimniecība „V.Visockis““ Vitalijs Visockis Cīruļu iela, 82, Jūrmala
111. ZVS „Salacgrīvas nuovada zvejnieku saimniecība  „Popi““ Jānis Balodis Valdemāra iela 92C, Ainaži,  Salacgrīvas nuovads
112. IK „ Jānis Tamsons“ Jānis Tamsons Liepu iela 9, Engure, Engures pagasts, Engures novads
113. ZS „Vējavas“ Evija Klēviņa „Vējavas“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas nuovads
114. IK „Aizupītes“ Iveta Gerharde „Aizupītes“, Pitrags,  Kolkas pagasts, Dundagas novads
115. IK Raudiņas“ Didzis Līdaks Raunas iela 50K-2-45, Rīga
116. IK „Sārīa bura“ Pēteris Innus Mangaļu prospekts 48-1,Rīga
117. SIA „ Zivtiņa N“ Dzintars Neilands Jaunā iela 5,Lapmežciems,  Engures novads
118. IK „Libavas zvejnieks“ Jānis Freimanis Graudu iela 43-23, Liepāja
119. ZVS „ Riediņi“ Gints Ročāns „Ķirsīši“, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads
120. IK „Normis“ Normunds Jansons „Jūraslīgavas“, Vārzas,  Skultes pagasts, Limbažu novads
121. ZVS „Dinas Pečakas Ventspils  zvejnieku saimniecība „Līdaka 1““ Dina Pečaka „Rubeņi“, Usma, Usmas pagasts, Ventspils novads
122. IK „ Pārnesums“ Jānis Runcis Valdemāra iela 81, Ainaži, Salacgrīvas nuovads
123. ZS „Jūrkalnes pagasta zemnieku  saimniecība „Vamžas““ Maija Dadze „Vamžas“, Jūrkalnes pagasts, Ventspils novads
124. SIA „Piestātne 85“ Māris Stankevičs Lielā iela 7, Liepāja
125. IK „EK Atvari“ Edgars Klaubergs Selgas iela 15, Roja, Rojas novads
126. SIA „V2D“ Vladimirs Dobrjanskis Jaunsaules iela 18B-9, Rīga
127. IK „Andis Zariņš“ Andis Zariņš „Mazupītes“, Uzmaz pagasts, Ventspils novads
128. IK „IK G&P“ Ģirts Purviņš Valmieras iela 13E, Ventspils
129. IK „Kamba“ Aldonis Raginskis Kr. Valdemāra iela 3, Engure,  Engures pagasts, Engures novads
130. ZS „Rāceņi“ Jānis Dadzis „Vitoli“, Jūrkalne, Jūrkalnes pagasts, Ventspils novads
131. SIA „ Baņķis“ Kārlis Kleins Pērnavas iela 51, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
132. ZVS „Limbažu rajona  Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Bentoss““ Jānis Krastiņš „Krastiņi“, Lielupes pagasts, Salacgrīvas nuovads
133. IK „Gatis 7“ Gatis Kasparsons „Centrs 7“-17, Vārve,  Vārves pagasts, Ventspils novads
134. ZVS „Bura 2“ Modris Mūrnieks  Tukuma iela 54,  Ventspils
135. IK „Dangas B“ Rita Brauna „Dangas“, Apšuciems, Engures pagasts, Engures novads
136. SIA „Avots 4“ Artis Adamovičs Salaspils iela 6K-1-48, Rīga
137. SIA „Aļģes 1“ Māris Krūmiņš Pērnavas iela 52-3, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
138. SIA „Marlin – 11“ Jānis Freimanis „Saktas“, Rucava, Rucavas pagasts, Rucavas novads
139. SIA „ED&RI“ Rihards Pētersons Mežu iela 52, Liepāja