Fishing Business Community

Private limited liability companies, engaging in commercial fishing in Curonian Lagoon, polders and the lower basin of the Nemunas river (Lithuania)

Eil. Nr.Įmonės pavadinimasVadovo vardas, pavardėRegistracijos vieta
1.UAB „Astviras“Juozas VrubliauskasŠilutės r.
2.UAB „Atmatos upė“Algimantas DirsėŠilutės r.
3.UAB „Baltoji kopa“Ramūnas KriščiūnasŠilutės r.
4.UAB „Drevernos žuvis“Alvidas JurgelevičiusKlaipėdos r.
5.UAB „Edita“Stanislovas PapievisNeringos sav.
6.UAB „Jūros vėjas“Ramūnas KriščiūnasŠilutės r.
7.Kauneckių UABRičardas KauneckisNeringos sav.
8.UAB „Kintų rūkytos žuvys“Monika KaktienėŠilutės r.
9.UAB „Kopos“Liudvikas ValiusKlaipėda
10.UAB „Logusta“Ramutė KerienėŠilutės r.
11.UAB „Marių ežia“Arūnas SurdokasŠilutės r.
12.UAB „Marių kelmukas“Arūnas KelmelisŠilutės r.
13.UAB „Mažaičių žvejas“Rimas UbartasPagėgių sav.
14.UAB „Nemuno žuvis“Saulius JurgilevičiusŠilutės r.
15.UAB „Novika“Ramūnas KriščiūnasŠilutės r.
16.UAB „Pamarėnas“Giedrius GriciūnasŠilutės r.
17.UAB „Pamario žuvis“Vaclovas OlcvikasŠilutės r.
18.UAB „Pelona“Vilma GriciūnienėŠilutės r.
19.UAB „Preilis“Virginijus LisovskisNeringos sav.
20.UAB „Riepa“Andrejus RepinasŠilutės r.
21.UAB „Rusnaitės žuvis“Laima NarevičienėTauragės r.
22.UAB „SLP žuvis“Stanislovas PapievisŠilutės r.
23.UAB „Smiltalė“Žilvinas ŽukauskasŠilutės r.
24.UAB „Storasis Ungurys“Dalius KuzmaŠilutės r.
25.UAB „Tatamiškis“Ovidijus KatkauskasŠilutės r.
26.UAB „Uostadvaris“Dalius KuzmaŠilutės r.
27.UAB „Urėja“Gintaras ŠatkusŠilutės r.
28.UAB „Valdo žuvis“Kęstutis KlimasŠilutės r.
29.UAB „Venteris“Modestas GriciūnasŠilutės r.
30.UAB „Ventžuvė“Helmutas Jonas JokaitisŠilutės r.
More detailed information can be found on the website: http://rekvizitai.vz.lt, upon entering company’s name.

Individual companies, engaging in commercial fishing in Curonian Lagoon, polders and the lower basin of the Nemunas river (Lithuania)

Eil. Nr.Įmonės pavadinimasVadovo vardas, pavardėRegistracijos vieta
1.Arvydo Bakevičiaus firmaArvydas BakevičiusNeringos sav.
2.V.Chlebavičiaus personalinė įmonėVincas ChlebavičiusNeringos sav.
3.V. Dobravolskio įmonėVirginijus DobravolskisNeringos sav.
4.V. Eidukonienės V. įmonėVida Bronislava EidukonienėŠilutės r.
5.Evals Gedgaudo įmonėEvals GedgaudasNeringos sav.
6.Arūno Grigaičio firmaArūnas GrigaitisNeringos sav.
7.S.Jakubauskienės įmonėStanislava Siga JakubauskienėŠilutės r.
8.V. Jermalajevo įmonėArūnas JermalajevasŠilutės r.
9.Z.Kairio firmaZigfridas KairysNeringos sav.
10.Alvido Kazlausko įmonėAlvidas KazlauskasNeringos sav.
11.Kęstučio Lisovskio įmonėKęstutis LisovskisNeringos sav.
12.Z. Lubio personalinė ĮmonėZolenas LubysNeringos sav.
13.A.Noro žuvies perdirbimo įmonėAlvydas NorasNeringos sav.
14.S.Pociaus gintaro apdirbimo ir realizavimo įmonėStasys PociusNeringos sav.
15.Edvardo Stulgaičio įmonėEdvardas StulgaitisNeringos sav.
16.J. Šato žuvies apdirbimo įmonėJonas ŠatasNeringos sav.
17.Antano Šimkevičiaus įmonėAntanas ŠimkevičiusNeringos sav.
18.V.Šinkonio įmonėRita EičinienėNeringos sav.
19.R.Tupiko firmaRimvydas TupikasNeringos sav.
More detailed information can be found on the website: http://rekvizitai.vz.lt, upon entering company’s name.

Associations representing fishermen-businessmen in Lithuania

Eil. Nr.Nevyriausybinių organizacijų pavadinimasVadovo vardas, pavardėKontaktaiEl. paštas
1.Asociacija „Vidmarės“Edita RimkėTaikos g.2, LT-93123 Neringa tel. (+370 640) 41668vidmares@gmail.com
2.Klaipėdos žuvininkystės įmonių asociacija „Jūros žvejys“Artūras MaželisNemuno g. 40B, LT-93277, Klaipėda tel. (+370 46) 341 155, mob. (+370 699)18195info@senojibaltija.lt
3.Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojų asociacijaAlfonsas BargailaNemuno g. 40B, LT-93277 Klaipėda tel. (+370 46) 345 045lfpa@takas.lt
4.Priekrantės verslinės ir rekreacinės žuvininkystės asociacijaMindaugas RimeikisKlaipėdos pl. 64-24, LT-00116 Palanga tel. (+370 699) 18196rimeikism@gmail.com
5.Tarptautinė žuvies perdirbėjų ir žvejų asociacija „Baltijos vienybė“Pranas NorvilasTaikos pr. 13-59, LT-91135 Klaipėdainfo@baltijosvienybe.eu
6.Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacijaAlgirdas AušraNemuno g. 40B, LT-93277, Klaipėda tel. (+370 46) 365 215, faks. (+370 46) 341 141baltzvej@takas.lt
7.Žuvininkystės ir laivybos tarpšakinė organizacijaMindaugas KulakauskasKlaipėda. tel. (+370 687) 86333t.zuvis@gmail.com
8.Žuvininkystės įmonių asociacija „Lampetra“Stanislava Siga JakubauskienėLietuvininkų g. 26-3, LT-99179, Šilutė Tel./faks.: (+370 441) 52 289info@lampetra.w3.lt
9.Žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacija „Baltijos žvejas“Algirdas AušraNemuno g. 40B, LT-93277, Klaipėda tel. (+370 46) 365 215, faks. (+370 46) 341 141baltzvej@takas.lt
More detailed information can be found on the website: http://rekvizitai.vz.lt, upon entering company’s name.

Fishing companies located near the Baltic Sea and the Gulf of Riga

 
Num.Company nameCompany managerAddress
1.ZVS „Staģis 1 J.Dančauska“Juris DancauskisProgresa iela 17-1, Riga
2.IK „Arturs Ozoliņš“Arturs OzoliņšAvotkalna iela 1, Engures pagasts, Engures novads
3.SIA „Santa VV“Ēriks FreidenfeldsLašu iela 3, Pāvilosta,  Pāvilostas novads
4.SIA „ AZ & JD“Iveta Pētermane„Kalniņi 1“, Jūrkalne, Jūrkalnes pagasts, Ventspils rajons
5.ZS „Garāji Rojas pagasta“Viesturs Vīgants„Garāji“ Rojas pagasts, Talsu rajons
6.„Samiko Ventspils individuālais uznēmums “Nastja S””Lidija SamikoInženieru 58-7, Ventspils
7.SIA „Lagūna L“Igors PopkovsDzintaru iela 71, Pāvilosta,  Pāvilostas novads
8.IK „Klētnieks”Ēriks RagsRīgas iela 19, Saulkrasti, Saulkrastu nuovads
9.ZVS „Krūmiņa  Saulkrastu“Aivars KrūmiņšMarsa gatve 1-62, Rīga
10.SIA „Rude 96“Oskars Grosmanis„Kļavas“ Rojas pagasts, Talsu rajons
11.SIA „Leste“Aldonis Lūkins„Jomas“, Carnikavas pagasts, Carnikavas novads
12.SIA „Baņķis“Kārlis KleinsPērnavas iela 51, Salacgrīva,  Salacgrīvas nuovads
13.ZVS „Vendzavas Valgums Ventspils“Aivars KārkliņšLeču muiža Leči, Vārves pagasts, Ventspils novads
14.IK „Marsiks“Maris BahmanisBaznīcas iela 28, Limbažu rajons,  Salacgrīva
15.IK „Dalle“Ērvīns Lihačevs„Ķirķragi“, Rojas novads, Roja
16.SIA „FORELE-AN“Aigars NeilandsBākas iela 8, Mērsraga pagasts, Talsu rajons
17.IK „Ēriks Lihačevs“Ēriks Lihačevs„Strautmaļi“, Kolkas pagasts, Ventspils novads
18.ZVS „Labrags Jūrkalnes pagsta“Iveta Pētermane„Kalniņi-1“, Jūrkalnes pagasts, Ventspils novads
19.SIA „MISTRALS“Rolands Ķirsis„Liedegas“,  Salacgrīvas pagasts,  Salacgrīvas novads
20.SIA „ Jūraslīča zvejnieki“Jānis ApensKr. Barona iela 28, Jūrmala
21.SIA „Normundīne“Normunds Grūbe„Kalnstepes“, Skultes pagasts, Limbažu novads
22.SIA „Aisbergs JV“Jānis VīgantsTirgus iela 5B, Pāvilosta, Pāvilostas novads
23.ZVS „Kaija  Pāvilostas pilsētas“Jānis PētermanisCeltnieku iela 1B, Pāvilosta, Pāvilostas novads
24.SIA „Sāmenis“Jānis Ziemelis„Ziemeļu aplociņi“ Jūrmalciems, Nicas pagasts, Nicas novads
25.ZVS „Jūrmalas J.Štāla zvejnieku saimniecība „Pikša““Jānis ŠtālsRaiņa iela 77-72, Jūrmala
26.„Induviduālais komersants Gobulauki“Jānis RakuzovsPērnavas iela 15-20, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
27.IK „Zvejnieks RR“Rinalds Reiters1.Rieturmu iela 623, Vārzes, Skultes pagsts, Limbažu novads
28.ZVS „Lucītis Engures pagasta“Andis AndersonsJūras iela 41, Engures pagasts, Salacgrīvas nuovads
29.IK „Uldis K“Uldis Ķepiņš„Lapiņas“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas nuovads
30.SIA „Stoderis“Sandra FreimaneLaivu iela 18, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
31.ZVS „MR Strupis“Lauris StrupisEzera iela 1, Lapmežciems, Engures novads
32.„Zakuļa induviduālais uzņēmums „ENKURS““Uldis ZakulisJaunā iela 5, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
33.IK „Zāmi“Raitis StoškunsValdemāra iela 84,Ainaži, Limbažu rajons
34.SIA „Metenis un Co“Andrejs ŠkutānsAiru iela 16, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
35.„IK ZAĻĀ LAIVŅA“Aldis LiepiņšValdemāra iela 93-19, Ainaži, Salacgrīvas nuovads
36.IK „Kuivižkrasts“Andris Skuja„Kuiviži“, Pērnavas iela 51,  Salacgrīva, Limbažu rajons
37.ZVS „Mārnas Lapmežciema pagasta“Edmunds Pētersons„Māmas“, Bigaunciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads
38.ZVS „Vilnis Mērsraga pagasta“Juris Elsons„Dārznieki“, Upesgrīva Mērsraga pagasts, Talsu rajons
39.ZS „Meldri N E.Neilanda“Einārs Neilands„Meldri“, Užavas pagasts, Ventspils rajons
40.ZVS „Limbažu rajona  Salacgrīvas zvejnieka saimniecība „Salmar““Renārs ZapevālovsDārza iela 11, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
41.SIA „Aļģes 1“Māris KrūmiņšPērnavas iela 52-3, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
42.„Saunaga Zvejnieki saimniecība ar ierobežotu atbildību“Artūrs Strautmanis„Krūmini“, Saunags, Kolkas pagasts, Dundagas novads
43.ZVS „Jūras līcis“Ilmārs Legzdiņš„Austrumi“, Lapmežciema pagasts, Tukuma rajons
44.ZVS „Zvejnieks ZG“Gvido Zilberts„Jaunstrazdiņi“, Zvejniekciems, Saulkrastu novads
45.SIA „Expresscargodelivery“Romans NakipovsLudviķa iela 9-3, Liepāja
46.„Tukuma rajona A.Zandera induviduālais zvejnieku  uzņēmums „Nemo Z““Aldis ZandersKr. Valdemāra 55, Engure, Engures pagasts, Engures novads
47.IK „L.Jēkabsons“Ludis  JēkabsonsKrišjāņa Baroja iela 10-10,Ainaži, Salacgrīvas nuovads
48.IK „Rucavas Segliņi“Aleksandra„Liedagi-13“, Rucavas pagasts, Rucavas novads
49.ZVS „U.Meiera“Uldis MeiersOzolu iela 20, Lapmežciema pagasts, Tukuma rajons
50.ZVS „ZV/S Aldis E“Aldis Egle„Klavņas“,  Lapmežciema pagasts, Engures novads
51.SIA „Pundiķi”Oskars NiklāvsOstas iela 3A, Roja, Rojas novads
52.SIA „Banga“Ilmārs Raginskis„Mūrnieki“, Ķesterciems, Engures pagasts, Engures novads
53.ZVS „Saulkrastu pagasta G.Šadurska zvejnieka saimniecība“Gints ŠadurskisOstas iela 1-1, Zvejniekciems, Saulkrasti, Saulkrastu novads
54.IK „Anete Š“Guntars Štāls„Zelmeņi“, Ragaciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
55.ZVS „Jūrkrasti“Igors Kuzmins„Jūrkrasti“, 4 Kolkas pagasts, Talsu rajons
56.ZVS „Priežbogi“Modris Anuss„Priežbogi“, Kolkas pagasts, Dundagas novads
57.ZS „Knaģi“Raitis Neilands„Knaģi“, Upesgrīva, Mērsraga novads
58.ZS „Liepziedi“Gunārs Otmanis„Liepziedi“, Kaltene, Rojas novads
59.SIA „Perfekts VJ“Vitolds JuškevičsAnniņmuižas bulvāris 58, Rīga
60.ZVS „Rāmas Kolkas pagasta“Agris Vansovičs„Sudrabkalni“, Mazirbe, Kolkas pagasts, Dundagas novads
61.Vecdaugava Mangaļsalas zvejnieku kooperatīvā sabiedrība”Uģis TētiņšAudupes 28A, Rīga
62.„IK Alnis Menniks“Alnis MenniksSmilšu iela 35, Salacgrīva, Salacgrīvas novads
63.SIA „AJA 3“Arnolds ApenisViļņu iela 5, Pāvilosta, Pāvilostas novads
64.SIA „Hansawater“Jānis Makarovs„Jaunoši“, Grobiņas pagasts,  Grobiņas novads
65.IK „Zutis Anda Pilenieka  induviduālais priekrastes zvejas  uzņēmums“Andis PilenieksDīķu iela 19, Ventspils
66.IK „Jaunie Jēkabi”Gatis Šuklais„Jēkabi”, Jūrmalciems, Nīcas novads
67.SIA „GRIF 93“Viesturs Rinkēvičs„Laivas“, Carnikavas pagasts, Rīgas rajons
68.SIA „Šoneris“Māris KrumiņšPērnavas iela 52-3,Salacgrīva, Salacgrīvas novads
69.IK „Valentīns Vasars”Valentīns Vasars„Ezerlīči”, Pērkone, Nīcas pagasts,  Nīcas novads
70.ZS „Krastkalni“Nikolajs Lode„Krastkalni“, Užavas pagasts, Ventspils novads
71.„RISKS“ I.Petrešina Venspils induviduālais uzņēmums“Intis Petrišins„Laipas“, Tārgeles pagasts, Ventspils novads
72.ZVS „Beta 2“Benita GardereKolkas iela 44,  Ventspils
73.SIA „Kun BB“Ēvalds BirznieksKrasta iela 9, Mērsrags, Mērsraga novads
74.SIA „Zvīņa RR“Armans Rožkalns„Kalnbērziņi“, Ragaciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
75.IK “Līga G”Aivars Ceļadoma„Lauri“, Saraiķi, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads
76.IK “Asarītis”Ivars Roga„Jaunulpēni”, Jūrmalciems, Nīcas pagasts,  Nīcas novads
77.“Liepupes pagasta Jāņa Brakovska zveijnieka saimniecība „Grīņi““Jānis Brakovskis„Grīņi“, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
78.SIA “Prikorio Plus”Jānis ŽidejūnsRīgas iela 6-14, Svētciems, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
79.“Mikrouzņēmums Ēriks Druka”Ēriks DrukaBirzes iela 15, Bigauņciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
80.IK “Baikāls“Anita DovidjateJaunā iela 31-14,  Lapmežciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
81.IK “GNVO”Gints Neilands„Klajumi“, Bērzciems, Engures pagasts, Engures novads
82.IK “Stubiņš“Kaspars EglītiSaules iela 38, Klapkalnciems, Engures pagasts, Engures novads
83.„Lapmežciema pagasta zvejnieka saimniecība „GROTS““Dainis RožkalnsMedņu iela 97, Jūrmala
84.ZVS „Limbažu rajona Salacas pagasta zvejnieku saimniecība „Bute“Visvaldis Šrenks„Bute“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
85.ZVS „Tukuma rajona Lapmežciema pagasta  zvejnieku saimniecība „Drukas““Ojārs Druka„Drukas“, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
86.ZVS „Saulkrastu pagasta  zvejnieku saimniecība „Silzviedri““Edgars ZviedrisRīgas iela 34A, Saulkrasti, Saulkrastu novads
87.„Salacgrīvas pilsētas Bruno Šrenka zvejnieka saimniecība „Abi Pluss““Bruno ŠrenksTransporta iela 8, Salacgrīva, Salacgrīvas novads
88.ZVS „Tukuma rajona Tumes A.Jansona pagasta  zvejnieku saimniecība „Lielā Zivs““Aivars Jansons„Kaļķbērziņi“, -2, Tumes pagasts, Tukuma novads
89.SIA „Larum“Ilze JēkabsoneKr. Barona iela 10-9, Ainaži, Salacgrīvas novads
90.IK „Guntis Meiers“Guntis MeiersStadiona 4, Lapmežciems,  Engures novads
91.IK „KUKURZNĪTS“Ivars Tulišs„Avoti“, Bigauņciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
92.ZVS „Priesteri“Dainis Zvirbulis„Delfini“-17, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads
93.ZVS „Tukuma rajona Lapmežciema  pagasta  A.Kļavas zvejnieku saimniecība „Pumpuri““Augusts Kļava„Dzelmes“, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
94.IK „Šļakatas“Jānis  Reinholds„Kutkājas“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
95.IK „Lielurgas“Jānis Kalniņš„Lielurgas“, Salacgrīva, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas novads
96.IK „Oskars Celkarts“Oskars Celkarts„Ziediņi“, Bērzciems, Engures pagasts, Engures novads
97.ZVS „Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „REŅGA““Aldis Priede„Brīvnieki“, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
98.ZVS „Limbažu rajona  Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Zitari Plus““Valdis LīdumsAģes iela 18, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads
99.SIA „Kursas zeme“Ojārs Osis„Vilciņi“, Bernāti, Nicas pagasts, Nicas novads
100.SIA „Varita“Agris LapiņšBērzu iela 6-5,Saulkrasti, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads
101.ZVS „Limbažu rajona  Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Zitari““Dzintars Zanders„Zitari“, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
102.IK „J.A.N.K.I.“Ojārs Osis„Vilciņi“, Bernāti, Nīcas pagasts, Nīcas novads
103.IK „Arvīds Anstrauts“Arvīds AnstrautsLielā iela 80, Mērsrags, Mērsraga novads
104.ZVS „Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Lasīši““Aksels RoshofsKāpu iela 2, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads
105.ZVS „ Kolkas pagasta zveijnieku saimniecība  „Lainti““Andrejs BerkmersMellužu iela 7, Rīga
106.ZVS „ Smilkšēni“Guntis Otomers„ Smilkšēni“, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads
107.ZVS „Galnieki“Ivars Avotiņš„Centri“, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads
108.ZVS „ Kolkas pagasta zveijnieku saimniecība „Zvīņas L““Andris Laukšteins„Delfini“-15,  Kolkas pagasts, Talsu rajons
109.SIA „Ragaciems“Juris ŠabašovsRagaciems, Lapmežciema pagasts,  Engures novads
110.ZVS „Jūrmalas  zveijnieka saimniecība „V.Visockis““Vitalijs VisockisCīruļu iela, 82, Jūrmala
111.ZVS „Salacgrīvas nuovada zvejnieku saimniecība  „Popi““Jānis BalodisValdemāra iela 92C, Ainaži,  Salacgrīvas nuovads
112.IK „ Jānis Tamsons“Jānis TamsonsLiepu iela 9, Engure, Engures pagasts, Engures novads
113.ZS „Vējavas“Evija Klēviņa„Vējavas“, Salacgrīvas pagasts, Salacgrīvas nuovads
114.IK „Aizupītes“Iveta Gerharde„Aizupītes“, Pitrags,  Kolkas pagasts, Dundagas novads
115.IK Raudiņas“Didzis LīdaksRaunas iela 50K-2-45, Rīga
116.IK „Sārīa bura“Pēteris InnusMangaļu prospekts 48-1,Rīga
117.SIA „ Zivtiņa N“Dzintars NeilandsJaunā iela 5,Lapmežciems,  Engures novads
118.IK „Libavas zvejnieks“Jānis FreimanisGraudu iela 43-23, Liepāja
119.ZVS „ Riediņi“Gints Ročāns„Ķirsīši“, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads
120.IK „Normis“Normunds Jansons„Jūraslīgavas“, Vārzas,  Skultes pagasts, Limbažu novads
121.ZVS „Dinas Pečakas Ventspils  zvejnieku saimniecība „Līdaka 1““Dina Pečaka„Rubeņi“, Usma, Usmas pagasts, Ventspils novads
122.IK „ Pārnesums“Jānis RuncisValdemāra iela 81, Ainaži, Salacgrīvas nuovads
123.ZS „Jūrkalnes pagasta zemnieku  saimniecība „Vamžas““Maija Dadze„Vamžas“, Jūrkalnes pagasts, Ventspils novads
124.SIA „Piestātne 85“Māris StankevičsLielā iela 7, Liepāja
125.IK „EK Atvari“Edgars KlaubergsSelgas iela 15, Roja, Rojas novads
126.SIA „V2D“Vladimirs DobrjanskisJaunsaules iela 18B-9, Rīga
127.IK „Andis Zariņš“Andis Zariņš„Mazupītes“, Uzmaz pagasts, Ventspils novads
128.IK „IK G&P“Ģirts PurviņšValmieras iela 13E, Ventspils
129.IK „Kamba“Aldonis RaginskisKr. Valdemāra iela 3, Engure,  Engures pagasts, Engures novads
130.ZS „Rāceņi“Jānis Dadzis„Vitoli“, Jūrkalne, Jūrkalnes pagasts, Ventspils novads
131.SIA „ Baņķis“Kārlis KleinsPērnavas iela 51, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
132.ZVS „Limbažu rajona  Liepupes pagasta  zveijnieku saimniecība „Bentoss““Jānis Krastiņš„Krastiņi“, Lielupes pagasts, Salacgrīvas nuovads
133.IK „Gatis 7“Gatis Kasparsons„Centrs 7“-17, Vārve,  Vārves pagasts, Ventspils novads
134.ZVS „Bura 2“Modris Mūrnieks Tukuma iela 54,  Ventspils
135.IK „Dangas B“Rita Brauna„Dangas“, Apšuciems, Engures pagasts, Engures novads
136.SIA „Avots 4“Artis AdamovičsSalaspils iela 6K-1-48, Rīga
137.SIA „Aļģes 1“Māris KrūmiņšPērnavas iela 52-3, Salacgrīva, Salacgrīvas nuovads
138.SIA „Marlin - 11“Jānis Freimanis„Saktas“, Rucava, Rucavas pagasts, Rucavas novads
139.SIA „ED&RI“Rihards PētersonsMežu iela 52, Liepāja